Nowoczesny Lifestyle

Imprezy i rozrywka

Kiedyś trendy modowe wyznaczali najznamienitsi projektanci. Dzisiaj – w dobie mediów społecznościowych oraz dostępu do ogromu informacji – może to być każdy z nas. Instragramowy modeling do ostatnimi czasy nie tylko moda ale też dla wielu Lifestyle. Cała branża internetowego modelingu opiera się na założeniach marketingowych. Im więcej jesteśmy w stanie uzyskać obserwujących i lubiących nasze posty ludzi, tym bardziej jesteśmy atrakcyjni dla potencjalnych sponsorów. A wtedy krótka droga do sławy i bogactwa. Przynajmniej tak uważa wielu z nas.
Najczęściej taką ścieżkę kariery wybierają kobiety. Jest to uwarunkowane genetycznie i ewolucyjnie. Samice wabią samców swoim wyglądem, gdyż to on decyduje o późniejszej płodności. A my jako ludzie, nastawieni jesteśmy do przekazywania materiału genetycznego z pokolenia na pokolenie celem przedłużenia istnienia gatunku. Dlatego też, kobiety zdecydowanie częściej decydują się na modeling. Jest to też związane z faktem, że aktualne trendy modowe zazwyczaj kierowane są do kobiet, które częściej interesują się sprawami mody. Uroda jest dla nich po prostu istotniejsza niż dla mężczyzn, prawdopodobnie z opisanego wyżej uwarunkowania biologicznego.

Mężczyźni oczywiście również mogą wybrać taką ścieżkę. W dużych miastach, gdzie w pracy nie liczy się tylko na umiejętności, ale również aparycja, zainteresowanie modą jest naturalne. Image często bywa środkiem do celu. Postawienie na dobry wygląd podczas rozmów biznesowych może być czasami i kluczowe. Dobre dobrane garnitury pozwalają na zrobienie dobrego pierwszego wrażenia, a to finalnie przechylić szalę zwycięstwa na naszą korzyść.
Lifestyle oparty na mediach społecznościowych ma również inne oblicze. Wiele osób za pośrednictwem wielu ogólnodostępnych mediów dzielą się swoimi pasjami, przemyśleniami czy wiedzą. Jest to oczywiście wspaniały sposób by zrzeszać ludzi o tych samych zainteresowaniach, sprawiając, że nasza potrzeba społecznej akceptacji znajdująca się w środku piramidy Maslova, zostanie zaspokojona, jednocześnie z szczytem tej piramidy, czyli samorealizacją.

Na takich serwisach jak Youtube oraz instagram możemy znaleźć wiele osób podzielających nasze pasję. Możliwe jest to dzięki powstawaniu właśnie kanałów czy profili opowiadających o danych zainteresowaniach. W dzisiejszych czasach znalezienie kogoś o podobnych zainteresowaniach jest kwestią wpisania odpowiedniej frazy w wyszukiwarkę. Jest to niesamowita moc jaką daje nam internet. Alienacja spowodowana nietypowymi hobby jest niemalże zdyskredytowana dzięki nowoczesnym technologiom, a to pozytywnie wpływa na nasze zdrowie psychiczne, tak podupadłe przez inne – negatywne – wpływy dwudziestopierwszowiecznej cywilizacji.
Nie istotne jakie zainteresowania masz. Zdrowie i uroda, Moda, modelarstwo, mechanika samochodowa, gry wideo, książki, filmy czy granie na bandżo przy akompaniamencie śpiewów sępów afrykańskich śród morza bukszpanów – na pewno znajdziesz kogoś, kto podzieli twoje pasje i pozwoli ci cieszyć się nimi jak nigdy wcześniej. A może nawet uda ci się dzięki nim znaleźć pracę swoich marzeń?

 

Uroda
Olej rycynowy na włosy.

Olej rycynowy jest jednym z najczęściej stosowanych produktów na włosy. Włosy to prawdziwa wizytówka człowieka, dlatego warto zadbać o ich odpowiednią pielęgnację. Warto korzystać z naturalnych produktów. Wiele osób ceni sobie jego wspaniałe właściwości w pielęgnacji włosów. Z tego artykułu dowiesz się, jak stosować olej rycynowy na włosy. Zdrowie Twoich …

Uroda
Otyłość oraz odchudzanie

Szaleństwo związane z doskonałą sylwetką nasila się wraz z nadejściem lata. Każdy zaczyna patrzeć na swój brzuch i zastanawiać się skąd wzięła się ta tkanka tłuszczowa. Wtedy właśnie galopem rzucamy się by przystąpić do operacji „Odchudzanie. Jednak ta metoda zazwyczaj odbije się na nas jeszcze gorzej niż całkowite zaniechanie problemu. …

Imprezy i rozrywka
Tajemnicza moc imion

Lwia część współczesnych imion ma swoje korzenie w starożytności. Są to imion, które po przejściu wielu znaczących modyfikacji przebrnęły przez rzekę historii by kilka tysięcy lat później nadal nakładać swoje piętno na nowych obywatelach Ziemi. Od zarania dziejów, ludzkość przypisywała imionom moc, nadawała jej jakiejś pradawnej magii. Do dzisiaj wiele …