Nowoczesny Lifestyle

Imprezy i rozrywka

Kiedyś trendy modowe wyznaczali najznamienitsi projektanci. Dzisiaj – w dobie mediów społecznościowych oraz dostępu do ogromu informacji – może to być każdy z nas. Instragramowy modeling do ostatnimi czasy nie tylko moda ale też dla wielu Lifestyle. Cała branża internetowego modelingu opiera się na założeniach marketingowych. Im więcej jesteśmy w stanie uzyskać obserwujących i lubiących nasze posty ludzi, tym bardziej jesteśmy atrakcyjni dla potencjalnych sponsorów. A wtedy krótka droga do sławy i bogactwa. Przynajmniej tak uważa wielu z nas.
Najczęściej taką ścieżkę kariery wybierają kobiety. Jest to uwarunkowane genetycznie i ewolucyjnie. Samice wabią samców swoim wyglądem, gdyż to on decyduje o późniejszej płodności. A my jako ludzie, nastawieni jesteśmy do przekazywania materiału genetycznego z pokolenia na pokolenie celem przedłużenia istnienia gatunku. Dlatego też, kobiety zdecydowanie częściej decydują się na modeling. Jest to też związane z faktem, że aktualne trendy modowe zazwyczaj kierowane są do kobiet, które częściej interesują się sprawami mody. Uroda jest dla nich po prostu istotniejsza niż dla mężczyzn, prawdopodobnie z opisanego wyżej uwarunkowania biologicznego.

Mężczyźni oczywiście również mogą wybrać taką ścieżkę. W dużych miastach, gdzie w pracy nie liczy się tylko na umiejętności, ale również aparycja, zainteresowanie modą jest naturalne. Image często bywa środkiem do celu. Postawienie na dobry wygląd podczas rozmów biznesowych może być czasami i kluczowe. Dobre dobrane garnitury pozwalają na zrobienie dobrego pierwszego wrażenia, a to finalnie przechylić szalę zwycięstwa na naszą korzyść.
Lifestyle oparty na mediach społecznościowych ma również inne oblicze. Wiele osób za pośrednictwem wielu ogólnodostępnych mediów dzielą się swoimi pasjami, przemyśleniami czy wiedzą. Jest to oczywiście wspaniały sposób by zrzeszać ludzi o tych samych zainteresowaniach, sprawiając, że nasza potrzeba społecznej akceptacji znajdująca się w środku piramidy Maslova, zostanie zaspokojona, jednocześnie z szczytem tej piramidy, czyli samorealizacją.

Na takich serwisach jak Youtube oraz instagram możemy znaleźć wiele osób podzielających nasze pasję. Możliwe jest to dzięki powstawaniu właśnie kanałów czy profili opowiadających o danych zainteresowaniach. W dzisiejszych czasach znalezienie kogoś o podobnych zainteresowaniach jest kwestią wpisania odpowiedniej frazy w wyszukiwarkę. Jest to niesamowita moc jaką daje nam internet. Alienacja spowodowana nietypowymi hobby jest niemalże zdyskredytowana dzięki nowoczesnym technologiom, a to pozytywnie wpływa na nasze zdrowie psychiczne, tak podupadłe przez inne – negatywne – wpływy dwudziestopierwszowiecznej cywilizacji.
Nie istotne jakie zainteresowania masz. Zdrowie i uroda, Moda, modelarstwo, mechanika samochodowa, gry wideo, książki, filmy czy granie na bandżo przy akompaniamencie śpiewów sępów afrykańskich śród morza bukszpanów – na pewno znajdziesz kogoś, kto podzieli twoje pasje i pozwoli ci cieszyć się nimi jak nigdy wcześniej. A może nawet uda ci się dzięki nim znaleźć pracę swoich marzeń?

 

Imprezy i rozrywka
W duchowej i naukowej podróży z najlepszymi książkami

W dzisiejszym złożonym świecie, gdzie granice między nauką a duchowością stają się coraz bardziej płynne, dwie wyjątkowe publikacje rzucają światło na to, jak te dwa obszary mogą się przenikać i wzajemnie inspirować. Jezus mówi do ciebie autorstwa Sarah Young oraz Moda wiara i fantazja we współczesnej fizyce wszechświata napisane przez …

Uroda
Jakie powinno być serum do cery dojrzałej?

Skóra dojrzała charakteryzuje się pojawieniem się zmarszczek, utratą jędrności oraz napięcia. Dodatkowo przy dojrzałej cerze może opadać owal twarzy, bruzdy mogą stać się bardziej zauważalne, a naskórek staje się cienki z tendencją do przesuszania się. Z tymi objawami cery dojrzałej można walczyć z pomocą odpowiedniego kremu lub serum(które zawiera bardziej …

Imprezy i rozrywka
Czy u lutnika naprawimy tylko gitarę?

Bez wątpienia, jeśli chcemy powiedzieć coś na temat najbardziej popularnego instrumentu muzycznego, będzie to gitara, serwis gitar warszawa to coś o czym warto sobie powiedzieć. Statystycznie w naszych domach znajduje się najwięcej gitar i korzystają z nich muzycy o różnym stopniu zaawansowania. Trudno jest się dziwić takiemu stanowi rzeczy, ponieważ …